TEKSTESHQIP

Burim Aliu
Dada Sale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dada Sale" kënduar nga Burim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Dhjetor 2017, Burim Aliu publikon videoklipin "Dada Sale".