A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burim Hoxha

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Burim Hoxha is a popular singer. Burim Hoxha, këngëtar nga Prizreni, i cili jeton në Prizren me familjen 5 anëtarëshe, studion në Prishtinë, është në përfundim të magjistraturës – drejtimi menaxhment dhe informatikë, dhe shpreson që në të ardhmen të jetë një menaxher i suksesshëm. Me muzikë ka filluar të merret që në shkollën fillore, ku ka kënduar si solist në korin e shkollës. PASAPORTA: Gjatësia: 1.77m Ngjyra e syve: e kaftë Ngjyra e flokëve: e kaftë Pija e preferuar: ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adrian Rusta

Dr.Nushi

Valon Rama

Acidi

Bujaa

Potera

Robb Daddy

Dj Flow

Papushi

Napoleon


Tags: Burim Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019