Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burim Hoxha - Çelësi I Zemrës Sime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çelësi I Zemrës Sime".
3. Video është e këngës "Çelësi I Zemrës Sime", por nuk këndohet nga Burim Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burim Hoxha - Çelësi I Zemrës Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/12/2014

2014-12-11T11:27:08+00:00Ti je limiti , Ti je limiti,Ti je limiti

Ti je limiti i qdo endrre
Prandaj te zgjodha vetem ty
Ti je misteri i ksaj bote
Misterioz dhe un per ty

Qelsi zemres time
Eja eja ndize
Me fjal dashurie
Bon magji e te tregoj sa shume te du ty te du

Ti i dhe kuptim ksaj historie
Me shume fjale te bukra dashurie
Hajde zemra ime sonte digje,
Je e vetmja ti per mu shume te du

Ti je limiti i qdo endrre
Prandaj te zgjodha vetem ty
Ti je misteri i ksaj bote
Misterioz dhe un per ty

Syrin e buzen falmi mua
tjeter opsion nuk ke
te dua shume o shume te dua
Gjithqka per mua,Gjithqka per mua je!

Ti i dhe kuptim ksaj historie
Me shume fjale te bukra dashurie
Hajde zemra ime sonte digje,
Je e vetmja ti per mu shume te du

Ref.


Më Shumë Këngë Nga Burim Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet