Live Video

Burim Hoxha - Ti Je Limiti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2015

2015-12-09T20:02:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Limiti" kënduar nga Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Burim Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Burim Hoxha:

Më Shumë...