Official Video

Burim Hoxha - Shok


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2016

2016-03-01T16:35:36


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shok" kënduar nga Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Burim Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Burim Hoxha:

Më Shumë...