TEKSTESHQIP

Burim Hoxha
Sa Larg
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Larg" kënduar nga Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti muzikor u përcoll para publikut i përpunuar artistikisht me videoklip, i cili u publikua me datë 2 Prill 2017.