TEKSTESHQIP

Burim Hoxha
Sa Larg
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Larg" kënduar nga Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 2 Prill 2017, Burim Hoxha publikon videoklipin "Sa Larg".