Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Burim Kastrati është një këngëtar i njohur. Më datë 16 Mars 2008, Burim Kastrati publikon videoklipin "Maturant". Më datë 21 Janar 2020, Burim Kastrati publikon videoklipin "Gurbeti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Burim Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 6 Shkurt 2020, Burim Kastrati publikon videoklipin "Kurr Ilaq Per Mu Su Gjet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Rizah Bllaca. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Nysret Hyseni

Ardi (Ardian Hasaj)

Chika

Breaker G

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Nusran Fera

Orhan Zeneli

Tags: Burim Kastrati


Komente mbi këtë artist