Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Kastrati
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  7

Burim Kastrati është këngëtar i njohur. Më datë 16 Mars 2008, Burim Kastrati publikon videoklipin "Maturant".

Më datë 21 Janar 2020, Burim Kastrati publikon videoklipin "Gurbeti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Burim Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 6 Shkurt 2020, Burim Kastrati publikon videoklipin "Kurr Ilaq Per Mu Su Gjet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Rizah Bllaca. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 1 Tetor 2020, Burim Kastrati publikon videoklipin "Më Fal Nënë". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, ndërsa teksti u shkrua nga Sami Aliu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist