Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Kastrati - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte nata esht e jona 4 vite kaluan si stin sonte loti nuk dot ndalet bashk me fjalen lamtumir.
Ndoshta unë edhe ti 4 vite sfalen mes dhe ti eja sonte te vallzojm bashk kerkoj falje njeri tjetrit
Maturant edhe ket nat lotet s'ndalet puthje e saj bashk mengjezi do te na ndaj për ne s'do te ket me shtator 2x
Kerkoj falje profesor per pergjigjjet qe si kam dit ndoshtaa neser fëmiu im do te jet pran nxenësi yt , shoqen time te klases qe kam pasur si pa ty sonte maturaa do te na ndaj a do te shihemi perseri ...
Maturant edhe ket nat lotet s'ndalet puthje e saj bashk mengjezi do te na ndaj për ne s'do te ket me shtator 2x


Ky tekst u dërgua nga Edi

Burim Kastrati - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Burim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Kastrati:


Komente 0