Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Kasumi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
BIOGRAFIA: Burim Kasumi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka lindur ne Kumanove, jeton dhe vepron ne Salzburg Te Austrise. Më datë 13 Dhjetor 2011, Burim Kasumi publikon videoklipin "Eshte E Vertet". Videoklipi u prodhua nga Fadil Veseli Production. Më datë 17 Shkurt 2017, Burim Kasumi publikon videoklipin "Ku Je Be Njeri". Më datë 13 Maj 2017, Burim Kasumi publikon videoklipin "Ndarje". Më datë 14 Gusht 2017, Burim Kasumi publikon videoklipin "Nena E Ushtarit". Më datë 30 Prill 2018, Bur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kadri Ismajli

Bunjamin Cajani

Gadaf Elmazi (Dafi)

Isen Selimi

Ylber Qaili

Zena Aliu

Hevzi Kumanova

Argjend Lloga

Xhemil Saliu

Ismet Bexheti

Tags: Burim Kasumi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet