Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Burim Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Burim Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Nis karrierën si baterist në orkestrën e mirënjohur "Modul", ku ndërkohë ka krijuar dhe tekstet e këngëve. Si këngëtar, Burimin e shijojmë që nga viti 2007, ku nga ky vit ka arritur sukses të madh, duke shpalosur vlerat e tij të pashuara. Ka të realizuar dy albume të kënduar live, por ajo që bie në sy më shumë, është hiti "Këndoma këngën sa t'jam gjallë", bashkëpunim me të madhin Ismet Peja, iniciativë e marë nga vetë Burimi. Burimi është i martu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gentian Gojani

Mili Sallauka

Alban Shehu

Pleurat Lajçi

Bahri Kamerolli

Hevzi Kumanova

Shqipri Kelmendi

Gadaf Elmazi (Dafi)

Sajmir Misku

Hekuran Krasniqi

Tags: Burim Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet