Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Muciqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Burim Muciqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 13 Janar 2019, Burim Muciqi publikon videoklipin "Ti Me Le"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erblin Hoxha

Veton Mushkolaj

Egzon Berisha

Rexh Cenaj

Durim Jetishi

Elion Krasniqi

Arnis Telaku

Labinot Ademi

Visar Rama

Bujar Preteni

Tags: Burim Muciqi, Burim Muqiqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet