Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burn - Restart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Restart".
3. Video është e këngës "Restart", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burn - Restart  (Feat. Big Basta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Nje Hap Perpara"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00isha teper i vogel te dija cdo te thote kjo,
veten smund ta dija te arrij nje konklusion,
nje tjeter aksion, por kesaj rradhe ndryshe,
nje tjeter hap me pare pas ansje me dyshe,
nje tjeter histori, nje tjeter imazh, nji tjeter filosofi, dhe nje tjeter personash,
eca me ide qe eshte kohe per ndryshim, por si ta mbroj te ardhem pa krijuar besim,
nje qellim i kam dhene vetes time ne plan te pare,
jam i tjere, i pjekur bastard per nje restart,
akoma se kuptoj cfarte kerkoni nga une,
une jam vec nje djale i ri,
pa lek dhe pa pune,
sjam njeri pa njeri,
por parap nuk pres nga njeri,
cdo gje vetem dua ta arrij cfare bo ben ti
akoma se di,
un sluftoj per vend te para,
ky eshte vetem fillimi dhe une a nis me kembe te mbare,


Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë