Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Nëpër Yje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Eh sa do doja
Te fluturoja me krahe
Ndoshta do ngrihem nje dite
Kur fryma ime te ndale
Neper rruget me njerez do jem un nje njeri me pak
Ne qytet nje makine do ndale
Ndoshta mendova gabim se jeta ishte parajse
Ndoshta mendoj dhe tani perse me veten po flas
Nuk do ishte me mire te kisha dike tjeter prane
Ta shtrengoja fort ne krahe
Sikur te jete e fundit nate

Refreni:
Oooo ja fala
Oooo ja fala zemren kete nate
Yjeve lart
Oooo vrapova
Oooo vrapova si ne perralle
I lumtur nje cast

Neser do nisi nje dite do jete me mire se kjo nate
Ndoshta takoj ndonje mik dua dikush te me flase
Cdo njeri ne bote e do ta kete nje tjeter prane
Kur vetmia te pushton si i vetmi mik te ngjan

Pse kerkova aq larg te fluturoja
Doja vetem nje cast ate ta kisha prane
Burn
Publikimi: 22/04/2016
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 15
Muzika: Stivart Cela
Teksti: Ledian Nako
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi & Burn


Burn - Nëpër Yje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëpër Yje".
3. Video është e këngës "Nëpër Yje", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burn:


Komente 0