A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpëtim Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shpëtim Saraçi është një autor këngësh dhe instrumentist shumë i njohur. Shpëtim Saraci është kompozitor i njohur shqiptar. Jeton ne Tiranë dhe është i martuar me këngëtaren Mira Konçi. Ai ka një krijimtari të pasur artistike dhe është pjesëmarrës në të gjitha aktivitet kulturore të rëndësishme të vendit. Saraçi është vlerësuar me shumë çmime, duke dhënë një kontribut të vyer e të pazëvendësueshëm në muzikën shqiptare dhe festivalet e fundvitit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Mira Konçit

I ati i

D Slim

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

  • Këngë/Publikime:

» Dërgo Një Këngë »
Artistë Të Ngjashëm:

Pandi Laço

Florent Boshnjaku

Avni Qahili

Adrian Hila

Arsim Bunjaku

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Dorian Gjoni

Hajg Zaharjan

Edmond Zhulali


Tags: Shpëtim Saraçi, Shpetim Saraci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019