A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Drin Saraçi
BIOGRAFIA: D Slim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Për publikun është bërë i njohur vetëm muajt e fundit, por lidhja e tij me muzikën ka filluar që herët. Drin Saraçi, djali i Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit, ka pasion të tijin të bëjë rep. E veçanta është që në krijimin muzikor ai i bën vetë të gjitha, duke nisur nga teksti, melodia dhe këndimi: pra një artist i ri, i kompletuar. Më datë 27 Shtator 2019, D Slim & Ani publikojnë videoklipin "Insomni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Shpëtim Saraçit

I biri i

Mira Konçit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Graca

Pazza

Renato Doko

Aldi

YoungFlex

Drinny

D'one

Azy

Mergim Mazreku

Fida


Tags: Drin Saraçi, D Slim

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019