A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mira Konçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  49
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Mira Konçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Talenti i Mira Konçit u zbulua në fundin e viteve '80 nga kantautori Gjergj Leka. U organizua një koncert recital për prezantimin e saj në publik dhe u transmetua nga Radio Televizioni Shqiptar. Një mega-koncert, një mega-prezantim që bëri xhelozë këngëtarët më me zë të asaj kohe. Mira sillte një fryme të re në muzikën e atyre viteve që qante për ndryshim. Pas këtij prezantimi, Mira Konçi u bë protagoniste absolute e festivaleve të viteve në vazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Shpëtim Saraçit

Nëna e

D Slim

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alma Bektashi

Laureta Meci

Drita D'avanzo

Valbona Mema

Fatjeta Barbullushi

Hirushe Xhemali

Vida Kunora

Enxhi Nini

Ermira Kola

Eda Zari


Tags: Mira Konçi, Shpetim Saraçi, Mira Konci

Mira Konçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019