TEKSTESHQIP

Burn
S'e Di
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'e Di" kënduar nga Burn.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Endrit Shani, autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë D. Shani, ndërsa okestracioni e përshtatën vetë këngëtarët.