Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Endrit Shani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Endrit Shani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Maj 2009, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Shenimi". Në Maj 2010, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Histori Dashurie". Në Qershor 2011, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Qokaj

Febi Shkurti

Endrik Beba

Gerald Zyfi

Renato Zeqollari

Indrit Lelo

Aldo Simoni

Kulayde

El Padrino Man

Maringlen Linadi

Tags: Endrit Shani, Indrit Shani, Endri Shani, Burn


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet