Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Butrint Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  3938
 • Vendlindja:
 • Lorrach 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Butrint Imeri është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka për muzikën, ai na sjell një këngëtar të kompletuar e profesionist, që di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denjë, e kercim profesional, që nuk e kemi parë deri më tani në skenë tonë. Ai ka talent, ka stil unik, lëvizje ekspresive, një ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

268 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (129)

18
26
38
46
51
56
30
31
23
29
5
4
27
41
13
25
26
11
15
49

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Elshani (Endri)

Irkenc Hyka

Flori Mumajesi

Naim Krasniqi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Mahmut Ferati

Blero

Olen Cesari

Avni Mula

Tags: Butrint, Butrint Imeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet