Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Butrint Rashiti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Butrint Rashiti kreu shkollen fillore në Gjilan, më saktësisht në shkollën "Rexhep Elmazi" në lagjen Dheu i Bardhë, për të vazhduar pastaj një pjesë të saj edhe në "Thimi Mitko". Shkollimin e lartë e vijoi në shkollën e mesme të muzikës "Prenk Jakova" në Gjilan. Me muzikën Butrinti filloi të miret qysh në fëmijërin e hershme, më saktësisht në shkollën fillore duke marë pjesë në manifestime të ndryshme shkollore si në korr dhe programe të ndryshme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentVetëm Për Ju (2021)

★★★★

Cover 2020 (2020)

★★★★★

Kenge Te Shpirtit (2019)

★★★★★

Live 2019 (2019)

★★★★

Live 2017 (2017)

☆☆☆☆

Live 2016 (2016)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Butrint Rashiti

Komente 0