Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Urime Ditelindjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Shum urime për ty dashni,ti feston e un vuj për ty,pse me ba shpirtin me vujt për me ja knaq zemrën dikujt, 2xme kuptu as njëri ska me mujt2x...Ref Urime ditlindjen zemra jem urime ditlindjen moj dashni,lotin nfaqe pse pe len,edhe veten pse pe rren,ti nuk mund pa mu,un nuk mujpa ty 2x


Ky tekst u dërgua nga Besim

Butrint Rashiti - Urime Ditelindjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Ditelindjen".
3. Video është e këngës "Urime Ditelindjen", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0