Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Ti Ke Mbete Ne Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me pas dit se ma s´vjen kurrë
Më mirë t´isha ba un gur
Edhe pse t´kam prit shumë kohë
Zemra ime prap të do 2x

Ref. 2x
Ti ke mbet në zemrën time
Edhe pse nuk je me mu
Sa t´jesh gjallë moj jeta ime
Vendin do ta kesh këtu

Më mirë vdes se me t´harru
Natë e ditë kam me t´kujtu
Gjersa zemra po më rreh
Dashurinë te unë e ke 2x

Ref. 2x
Ti ke mbet në zemrën time
Edhe pse nuk je me mu
Sa t´jesh gjallë moj jeta ime
Vendin do ta kesh këtu


Butrint Rashiti - Ti Ke Mbete Ne Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Mbete Ne Zemren Time".
3. Video është e këngës "Ti Ke Mbete Ne Zemren Time", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0