Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Mendo Per Ne Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


si me ndes zarrin në shi
paska qen kjo dashni
po e sho tu fik para syve tmi
Trupi dridhet buza ngrihet qka po ndodh tani spo dihet
Zdu me pa po fundi po shihet

Ma thuaj ni fjal ky shpirt don mem dal
Lamtumiren ta mbaj sa tjemi gjall

(Refren)
Hej mendo perne
N'darja mqon per zgjalli ndhe
A gezohesh nese me mu sje

Jam pa shpres e serisht pres
U fik zarri qe u ndes
E qka ndodh me plagen kur ilaqi vdes

Trupi dridhet buza ngrihet qka po ndodh tani spo dihet
Zdu me pa po fundi po shihet

(Refren 2x)
Hej mendo perne
N'darja mqon per zgjalli ndhe
A gezohesh nese me mu sjeNuk kemi video për këtë këngë.
Butrint Rashiti - Mendo Per Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendo Per Ne".
3. Video është e këngës "Mendo Per Ne", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0