Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Dy Sy Qe Me Deshten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Dy sy qe me deshten,dy buze qe me vrane
Humben dhe u treten,te thyer me lane
A jam une i vetmi,qe sdi nga tja mbaj
Qe i pranoj gabimet edhe kur skam faj

E di qe nuk je e vetem,
e di qe ke nje tjeter
edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani slodhesh fare,
por me vone do tme kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua,
s'do ta fal,
oo sa tjam gjalle

Nje ze qe me fliste me plot dashuni,
e humbi kuptimin ne kete nate me shi
A jam une i vetmi qe sdi nga t'ja mbaj,
qe i pranoj gabimet edhe kur s'kam faj
E di qe nuk je e vetem,
e di qe ke nje tjeter
edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani slodhesh fare,
por me vone do tme kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua,
sdo ta fal,oo sa tjam gjalle

Me vjen mire qe e kuptova anen tende te vertete,
me vjen mire qe tjetrin e ke gjet
Oo jo,le ta merr vesh edhe ai se dikujt zemren ja ke thy,
le ta din sa veshtire eshte me ty….
E di qe nuk je e vetem,
e di qe ke nje tjeter
edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani slodhesh fare,
por me vone do tme kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua,
sdo ta fal, oo sa t'jam gjalleNuk kemi video për këtë këngë.
Butrint Rashiti - Dy Sy Qe Me Deshten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Sy Qe Me Deshten".
3. Video është e këngës "Dy Sy Qe Me Deshten", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0