Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Rashiti - Më Ke Ik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

M thojshe ma
Nuk du me ty
Diqka jam ftof
Nga kjo dashni
E un gjith i njejt
Kam mbet
Mos pom thirr
Tkam prit me net

Me ke ik pa asnje
fjale ama prap un
ta kam fal
Nuk kam dasht
Me dit arsyen
Fajet krejt un
I kam marr

Gjithqka kisha
Dhan me dit
Atkan lotu najher
Syte,najher zemra
A tka than qe dikur
Bashk jemi kan2x

Nashta je rahat
Pa mu haku jem
Stka rendu
Kisha dasht
niher me dit
Amet prit
A mos met prit

Me ke ik pa asnje
Fjal ama prap
Un ta kam fal
Nuk kam dasht
Me dit arsyen
Fajet krejt un
I kam marr

Gjithqka kisha
Dhan me dit
A tkan lotu
Najher syte
Najher zemra
A tka than qe
Dikur bashk
Jemi kan 4x


Butrint Rashiti - Më Ke Ik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ke Ik".
3. Video është e këngës "Më Ke Ik", por nuk këndohet nga Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:


Komente 0