TEKSTESHQIP

Butrint Rashiti & Melos Teshnjaku
Sot Ja Nisi Dasma
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot Ja Nisi Dasma" kënduar nga Butrint Rashiti & Melos Teshnjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.