TEKSTESHQIP

Butrint Rashiti
Tallava 2021
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2021" kënduar nga Butrint Rashiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.