A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Eja Eja ➡ Komm Komm

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Djellza Januzi


Eja Eja

Nuk muj me dal prej vetes
un jam qiky qe jam
njejte kam me kan dhe neser
ma mire ti e pranon

Ti po m'don, ti po m'don, eja, eja, eja
po hala s'po kupton, eja, eja, eja
Un e di prej teje un nuk shoh tjeter
du me dit me ty a kam shanca neser
Eja eja, eja eja, une nuk du tjeter
eja eja, eja eja a kam shanca neser

REF.:
Oh na na na hajde ti me mu
un jom bo per ty e ti je bo per mu mu mu
Oh na na na hajde ti me mu
un jom bo per ty e ti je bo per mu

Pas teje nuk ka tjeter
kurkush nuk e kupton
ti sdo kurgjo prej meje
zemren ki me ma dhon

Ti po m'don, ti po m'don, eja, eja, eja
po hala s'po kupton, eja, eja, eja
Un e di prej teje un nuk shoh tjeter
du me dit me ty a kam shanca neser
Eja eja, eja eja, un nuk du tjeter
eja eja, eja eja a kam shanca neser

REF.:
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu

Hajde afer, hajde prekëm
ty jam tu menu
nuk di pse po pret mo
hajde ti me mu... (ajaja)
Pse ton kohen dit e nat
un ty jam tu menu
nuk di pse po pret mo
hajde ti me mu... (ajaja)

REF.:
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu
Oh na na na hajde ti me mu
un jam bo per ty e ti je bo per mu mu mu


Komm Komm

Ich kann nicht aus mich heraus kommen
Ich bin der der ich bin
Der gleiche bin ich auch morgen
Besser du versteht es

Du liebst mich, du liebst mich, komm,komm,komm
Du versteht es noch nicht, komm,komm,komm
Ich weiß nach dir seh ich keine andere
Ich will wissen ob ich morgen noch Chancen mit dir habe
Komm komm, komm komm, ich will keine andere
Komm komm, komm komm, hab ich morgen noch Chancen

Oh na na na komm mit mir
Ich wurde für dich gemacht und du wurdest für mich gemacht
Oh na na na komm mit mir
Ich wurde für dich gemacht und du wurdest für mich gemacht

Nach dir gibt es keine andere
Niemand versteht es
Du willst nix von mir
Dein Herz wirst du mir geben

Du liebst mich, du liebst mich, komm,komm,komm
Du verstehst es noch nicht,komm,komm,komm
Ich weiß nach dir seh ich keine andere
Ich will wissen ob ich morgen noch Chancen mit dir habe
Komm komm, komm komm, ich will keine andere
Komm komm, komm komm, hab ich morgen noch Chancen

Oh na na na komm mit mir
Ich wurde für dich gemacht und du wurdest für mich gemacht
Oh na na na komm mit mir
Ich wurde für dich gemacht und du wurdest für mich gemacht

Komm näher, komm Fass mich an
Ich denk an dich
Ich weiß nicht wieso du noch wartest
Komm du mit mir...(ajaja)
Wieso die ganze Zeit Tag und Nacht
Denk ich an dich
Ich weiß nicht wieso du noch wartest
Komm du mit mir...(ajaja)

Oh na na na komm mit mir
Ich wurde für dich gemacht und du wurdest für mich gemacht
Oh na na na komm mit mir
Ich wurde für dich gemacht und du wurdest für mich gemacht

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019