A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Bella ➡ Bella

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Bella

Bella Bella
Bella Bella
Bella Bella
Bella Bella

Nuk po muna me t'harru prej asaj dite
Une menen e kom vec te ti
Ton naten me mu chillite
Tash po bohesh kishe emrin s'po ma din
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat

[REF. 2x]
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du

Bella bella x8

Oj Bukuroshe a t'merr malli per mu
Du me t'pas afer meje se t'du
Puthjet e tua s'po muj mi harru
Se at nat ti shume je lazdru
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat

[REF. 2x]
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du

Bella bella x8

Bella bella x8

Bella bella


Bella

Bella bella
Bella bella
Bella bella
Bella bella

I can't forget you since that day
I only have my mind on you
All night you chilled out with me
Now you're acting like you don't know my name
How can we see each other again
What happened to happen every night
How can we see each other again
What happend to happen every night

[REF. 2x]
Hey Bella Bella close to me
Bella Bella I want no other
To spend summer only with you
I only want you
I only want you

Bella bella x8

Hey beauty do you miss me ?
I want you close 'cause i love you
I can't forget your kisses
'cause that night you were so spoiled
How can we see each other again
What happened to happen every night
How can we see each other again
What happend to happen every night

[REF. 2x]
Hey Bella Bella close to me
Bella Bella I want no other
To spend summer only with you
I only want you
I only want you

Bella bella x8

Bella bella x8

Bella bella

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019