A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Bella ➡ Όμορφη

 Shqip ➡  Greqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Bella

Bella Bella
Bella Bella
Bella Bella
Bella Bella

Nuk po muna me t'harru prej asaj dite
Une menen e kom vec te ti
Ton naten me mu chillite
Tash po bohesh kishe emrin s'po ma din
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat

[REF. 2x]
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du

Bella bella x8

Oj Bukuroshe a t'merr malli per mu
Du me t'pas afer meje se t'du
Puthjet e tua s'po muj mi harru
Se at nat ti shume je lazdru
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat
Qysh me bo na punen mu pa prap
Qajo qe ka ndodh me ndodh cdo nat

[REF. 2x]
Hey Bella Bella afer me mu
Bella Bella tjeter nuk du
Veren vec me ty me kalu
Vec ty po t'du
Vec ty po t'du

Bella bella x8

Bella bella x8

Bella bella


Όμορφη

Όμορφη όμορφη
Όμορφη όμορφη
Όμορφη όμορφη
Όμορφη όμορφη

Δεν μπορώ να σε ξεχάσω από εκείνη τη μέρα
Το μυαλό μου είναι μόνο σε εσένα
Όλη νύχτα χαλάρωσες μαζί μου
Τώρα κάνεις ότι δεν ξέρεις το όνομά μου
Πώς θα γίνει να βρεθούμε πάλι
Ώστε ο,τι έγινε να γίνεται κάθε βράδυ
Πώς θα γίνει να βρεθούμε πάλι
Ώστε ο,τι έγινε να γίνεται κάθε βράδυ

[ΡΕΦ. 2χ]
Έη όμορφη όμορφη κοντά με εμένα
Όμορφη Όμορφη δε θέλω άλλη
Το καλοκαίρι μόνο με εσένα να περάσω
Μόνο εσένα αγαπάω
Μόνο εσένα αγαπάω

Όμορφη όμορφη χ8

Έη ομορφούλα άραγε σου λείπω
θέλω να σε έσω κοντά μου γιατί σ'αγαπώ
Δεν μπορώ να ξεχάσω τα φιλιά σου
Γιατί εκείνη τη νύχτα κακόμαθες πολύ
Πώς θα γίνει να βρεθούμε πάλι
Ώστε ο,τι έγινε να γίνεται κάθε βράδυ
Πώς θα γίνει να βρεθούμε πάλι
Ώστε ο,τι έγινε να γίνεται κάθε βράδυ

[ΡΕΦ. 2χ]
Έη όμορφη όμορφη κοντά με εμένα
Όμορφη Όμορφη δε θέλω άλλη
Το καλοκαίρι μόνο με εσένα να περάσω
Μόνο εσένα αγαπάω
Μόνο εσένα αγαπάω

Όμορφη όμορφη χ8

Όμορφη όμορφη χ8

Όμορφη όμορφη

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019