A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Xhanem ➡ Canım

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Samir K.


Xhanem

Un veq po du me dit
A tmerr malli edhe ty per mu
Veq po du me dit
A menon ti najher mem shkru

Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
Ty po du met pas nzemer
Edhe krejt mi bo me ty zemer

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANEM X3

Asni her nuk kom met lon

Se ti je magji xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Se un kom deshire per ty
Edhe veq per ty

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANËM x3


Canım

Sadece bilmek istiyorum
Sende beni özledin mi
Sadece bilmek istiyorum
Hiç bana mesaj yazmayı düşündün mü?

Sana yakın olmak istiyorum
Yakın değilsek bile
Kalbimde olmanı istiyorum
ve herşeyi seninle yapmak için aşkım

Böyle ne kadar sürer
Sadece seni seviyorum
Sadece seni sevmek
Böyle ne kadar sürer
Seni takip ediyorum

Asla seni bırakmayacağım canım
Sensiz hayat istemiyorum canım
Asla seni bırakmayacağım canım
Sensiz hayat istemiyorum canım

CANIM (x3)

Asla seni terketmeyeceğim

Sen büyümsün canım
Seni asla bırakmayacağım canım
Sadece senin için hislerim
ve sadece senin için

Böyle ne kadar sürer
Sadece seni seviyorum
Sadece seni sevmek
Böyle ne kadar sürer
Seni takip ediyorum (x2)

Asla seni bırakmayacağım canım
Sensiz hayat istemiyorum canım
Asla seni bırakmayacağım canım
Sensiz hayat istemiyorum canım

CANIM (x3)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019