A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Alea ➡ Alea

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Alea

Pse harrove qa kom bo une per ty
sa m'mungojn ata sy
sa shum mall kom per ty
a don najher ti mu kthy
me ty me shku sa ma larg
edhe n'andrra jena bashk
edhe prap ty du me t'thon
se pa ty nuk muj me kon

Kurr su ndala me ty Alea, Alea, Alea
Uu babygirl Alea, Alea, Alea
Uhhh sa shum ndjenja veq me ty
Uhhh Alea gjithmon bashk na dy jena
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhh you Alea
you alea alea

2X
Ku i le, ku i le fjalet qe mi the
A i ke, a i ke kujtimet per ne (Ne ne ne)

Maje n'men me ty du mu kon cdo moment
Uhhh maje n'men se pa ty nuk kom qa boj shpirti jem
Maje n'men nese neser ti nuk vjen
Uhhh maje n'men se pa ty zemra m'dhem shpirti jem

Uhhh sa shum ndjenja veq me ty
Uhhh Alea gjithmon bashk na dy jena
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhhh Alea uhhh Alea

Ku i le, ku i le fjalet qe mi the
A i ke, a i ke kujtimet per ne
Ku i le, ku i le fjalet qe mi the
A i ke, a i ke kujtimet per ne (Ne ne ne)


Alea

Perché ti sei dimenticata cosa ho fatto io per te
Quanto mi mancano quei occhi
Quanto mi manchi tu
Vuoi tornare
Con te andare lontano
Anche nei sogni siamo insieme
E di nuovo voglio dirti
Che senza di te non posso essere
Mai mi sono fermato con te Alea, Alea,Alea
Uuu babygirl Alea,Alea,Alea
Uhhh quanto sono stato solo con te
Uhhh Alea sempre insieme noi due siamo
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhhh you Alea
You alea alea

2X
Dove hai lasciato le parole che mi hai detto
Ce gli hai i ricordi di noi (noi noi noi)
Tienilo in mente con te voglio stare ogni momento
Uhhh tienilo in mente che senza te non ho niente da fare amore mio
Tienilo a mente se domani tu non vieni
Uhhh tienilo in mente che senza di te il cuore mi fa male amore mio
Uhhh quante emozioni solo con te
Uhhh Alea sempre insieme noi due siamo
Uhhh Alea uhhh Alea
Dove hai lasciato,dove hai lasciato le parole che mi hai detto
Ce gli hai i ricordi di noi
Dove hai lasciato,dove hai lasciato le parole che mi hai detto
Ce gli hai i ricordi di noi (noi,noi,noi)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019