A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Alea ➡ Alea

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Jon Shkreli


Alea

Pse harrove qa kom bo une per ty
sa m'mungojn ata sy
sa shum mall kom per ty
a don najher ti mu kthy
me ty me shku sa ma larg
edhe n'andrra jena bashk
edhe prap ty du me t'thon
se pa ty nuk muj me kon

Kurr su ndala me ty Alea, Alea, Alea
Uu babygirl Alea, Alea, Alea
Uhhh sa shum ndjenja veq me ty
Uhhh Alea gjithmon bashk na dy jena
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhh you Alea
you alea alea

2X
Ku i le, ku i le fjalet qe mi the
A i ke, a i ke kujtimet per ne (Ne ne ne)

Maje n'men me ty du mu kon cdo moment
Uhhh maje n'men se pa ty nuk kom qa boj shpirti jem
Maje n'men nese neser ti nuk vjen
Uhhh maje n'men se pa ty zemra m'dhem shpirti jem

Uhhh sa shum ndjenja veq me ty
Uhhh Alea gjithmon bashk na dy jena
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhhh Alea uhhh Alea

Ku i le, ku i le fjalet qe mi the
A i ke, a i ke kujtimet per ne
Ku i le, ku i le fjalet qe mi the
A i ke, a i ke kujtimet per ne (Ne ne ne)


Alea

Why did you forgot what I have done for you
how much I miss these eyes
how much nostalgia I have for you
do you want anytime to come back
with you to go as far as (possible)
and in dreams to be together
and again I want to say to you
because I can't be without you

I never stopped with you Alea, Alea, Alea
Uu babygirl Alea, Alea, Alea
Uhhh how much feelings only with you
Uhhh Alea always together we are
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhh you Alea
you alea alea

2X
Where did you let, where did you let words you told me?
Do you have, do you have memories for us
Us us us

Keep in mind with you I want to be in every moment
Uhhh keep in mind that without you I don't have what to do
my honey [my spirit*]
Keep in mind if you tomorrow don't come
Uhhh keep in mind that without you my heart hurts
my honey [my spirit*]

Uhhh how much feelings only with you
Uhhh Alea always we are together
Uhhh Alea uhhh Alea
Uhhh Alea uhhh Alea

Where did you let, where did you let words you told me?
Do you have, do you have memories for us
Where did you let, where did you let words you told me?
Do you have, do you have memories for us
Us us us

*Original in Albanian "my spirit" means "my honey" or "my sweetheart".

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019