A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Kush? ➡ Ποιος?

 Shqip ➡  Greqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Emi Mehm.


Kush?

[REF. 2x:]
E kush ta fshin
kush ta fshin ty lotin n'sy
kush ta kthen buzqeshjen ty
a t'don aj
qysh t'kom dasht une ty

A ke harru
çdo deshire ta kom plotsu
un e di
jom tu t'mungu
njejt si ti prej kur je shku
a u kon gabim
qe kejt ti kom ble nfillim
qa ki dasht ma shum
qa ki dasht ma shum
un veq ty
a kom gabu
qe fotografine tone
hala jom tu e ru
e kongt tona
hala jom tu i ngu
ku kena gabu
ku kena gabu

Lotin n'sy
lotin n'sy
kush ta fshin ty
tash o von
tash o von
per mu kthy ti
lotin n'sy
lotin n'sy
kush ta fshin ty

Edhe kur ti shkove
ti veten e lendove
o sa shum gabove

kur ti shkove x4
shkove shkove shkove

E kur u ndam
pse harrove ti sa t'kom dasht
syt mo nuk ti pash
gabova un qe t'kom dasht
cdo kujtim e fshite
e mo nuk um pam
ti mezi prite
me dasht tjeter kon
se t'kom dasht pa fund
kush tka dasht ma shum
kush u kan per ty aty cdo her
se t'kom dasht pa fund
kush t'ka dasht ma shum
s'muj mu kon me ty jo si ateher

[REF. 2x:]
E kush ta fshin
kush ta fshin ty lotin n'sy
kush ta kthen buzqeshjen ty
a t'don aj
qysh t'kom dasht une ty


Ποιος?

[REF. 2x:]
Και ποιος σου σκουπίζει
Ποιος σου σκουπίζει το δάκρυ στο μάτι
Ποιος σου επιστρέφει το χαμόγελο
Σε αγαπάει εκείνος
Όπως σε αγάπησα εγώ?

Έχεις ξεχάσει
Κάθε επιθυμία σου την έχω εκπληρώσει
Εγώ το ξέρω
Πως σου λείπω
Όπως και εσύ από όταν έφυγες
Ήταν λάθος
Πού όλα στα αγόρασα στην αρχή
Τι ήθελες παραπάνω
Τί ήθελες παραπάνω
Εγώ μόνο εσένα
Έχω κάνει λάθος
Που την φωτογραφία μας
Ακόμα προσέχω
Και τα τραγούδια μας
Ακόμα ακούω
Που κάναμε λάθος
Που κάναμε λάθος

Το δάκρυ στο μάτι
Το δάκρυ στο μάτι
Ποιος στο σκουπίζει
Τώρα είναι αργά
Τώρα είναι αργά
Για να γυρίσεις πίσω
Το δάκρυ στο μάτι
Το δάκρυ στο μάτι
Ποιος στο σκουπίζει

Και όταν έφυγες
Τον εαυτό σου πλήγωσες
Πόσο λάθος έκανες

Όταν έφυγες (x4)
Έφυγες, έφυγες, έφυγες

Και όταν χωρίσαμε
Γιατί ξέχασες ποσό σε αγάπησα
Τα μάτια σου δεν τα ξαναείδα
Έσφαλα που σε αγάπησα
Κάθε ανάμνηση την έσβησες
Δεν δεν ξανά ειδοθήκαμε

Περίμενες πως και πως
Να αγαπήσεις άλλον
Γιατί σε έχω αγαπήσει χωρίς όρια
Ποιος σε έχει αγαπήσει παραπάνω
Ποιος ήταν για εσένα πάντα εκεί
Γιατί σε έχω αγαπήσει χωρίς όρια
Ποιος σε έχει αγαπήσει παραπάνω
Δεν μπορώ να είμαι μαζί όπως τότε

[REF. 2x:]
Και ποιος σου σκουπίζει
Ποιος σου σκουπίζει το δάκρυ στο μάτι
Ποιος σου επιστρέφει το χαμόγελο
Σε αγαπάει εκείνος
Όπως σε αγάπησα εγώ?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019