A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Kush? ➡ Who?

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Maddona Marley


Kush?

[REF. 2x:]
E kush ta fshin
kush ta fshin ty lotin n'sy
kush ta kthen buzqeshjen ty
a t'don aj
qysh t'kom dasht une ty

A ke harru
çdo deshire ta kom plotsu
un e di
jom tu t'mungu
njejt si ti prej kur je shku
a u kon gabim
qe kejt ti kom ble nfillim
qa ki dasht ma shum
qa ki dasht ma shum
un veq ty
a kom gabu
qe fotografine tone
hala jom tu e ru
e kongt tona
hala jom tu i ngu
ku kena gabu
ku kena gabu

Lotin n'sy
lotin n'sy
kush ta fshin ty
tash o von
tash o von
per mu kthy ti
lotin n'sy
lotin n'sy
kush ta fshin ty

Edhe kur ti shkove
ti veten e lendove
o sa shum gabove

kur ti shkove x4
shkove shkove shkove

E kur u ndam
pse harrove ti sa t'kom dasht
syt mo nuk ti pash
gabova un qe t'kom dasht
cdo kujtim e fshite
e mo nuk um pam
ti mezi prite
me dasht tjeter kon
se t'kom dasht pa fund
kush tka dasht ma shum
kush u kan per ty aty cdo her
se t'kom dasht pa fund
kush t'ka dasht ma shum
s'muj mu kon me ty jo si ateher

[REF. 2x:]
E kush ta fshin
kush ta fshin ty lotin n'sy
kush ta kthen buzqeshjen ty
a t'don aj
qysh t'kom dasht une ty


Who?

[REF. 2x:]
And who wipes,
Who wipes your tear in the eye away
Who will give you back your smile?
Does he love you like that,
How I loved you

Did you forget?
I fulfilled your every wish
I know,
I miss you
Since you left.
Was it a mistake
That I bought you everything from the beginning?
What did you want more?
What did you want more?
I only you!
Do I make the mistake
That I still keep our picture
And still hear our songs?
Where did we make mistakes?
Where did we make mistakes?

Your tear in the eye
Your tear in the eye
Who will wipe them away?
It's too late now
Too late,
That you come back again.
Your tear in the eye
Your tear in the eye
Who will wipe them away?

And when you left
You hurt yourself with it
Oh, what a mistake you made

When you left (4x)

And when we parted
Why did you forget how much I loved you?
I never saw your eyes again.
Made the mistake of loving you.
You have deleted every reminder
And did not see us again.
You could not wait to love someone else again.
Because I loved you without end
Who loved you more?
Who was always there for you?
Because I loved you without end
Who loved you more?
We can never be what we were again!

[REF. 2x:]
And who wipes,
Who wipes your tear in the eye away
Who will give you back your smile?
Does he love you like that,
How I loved you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019