A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Butrint Imeri - Qu Po Dalim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  156

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

20/01/2015

2015-01-20T20:01:52

E hupi veten sa here qe mkalon knej
Mki bo per veti fjal me than nuk gjej
Dicka ke se di (2x)
Mos je mrekulli
Kurr nuk kom besu qe najher takoj qeshtu si ti
Para se met pa se kom dit qe du njo qesi
Nuk besova masi takova
Se un nuk e di ca mke boo
Efektin ton se ka hala asnjo
Nuk e di ca mke bo
Zemren ma more tash mos e lsho

Ref:
Ec qu po dalim
Bejb qu po dalim
Nxet shum po dalim
Hey nxet shum po dalim

Cfar ndjenje po ma jep
I get hot prej teje (2x)
I know that you want me
I said i know that you want me bejb (2x)

sa here ce hy ne instagram ajo me con follow
sa shume mesazhe po bon
baby baby baby je ah ah


Ky tekst u dërgua nga shkupjanja   elionmemishajKartolina (1)

2018-02-24 11:10:36
Cfar ndjenje po ma jep
I get hot prej teje
I know that you want me
I said i know that you want me bejb

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019