TEKSTESHQIP

Butrint Imeri
Dujem
Lyrics

Ku mun me lyp
Ma mir se un
Ku mun me gjet
Ma mir se un
A muj me dit
Kush t don ma shum
Ma shum se un
Ma shum se un

Me m’pa
Me tjeter ti a kishe dasht me m’vra
Me tjeter as un skisha mujt me tpa
Sa sene per ty i kam bo
Ça do,ça do,ça do

Kejt amore i kisha pre per ty
Dujem,dujem,dujem,dujem
Tash nji got raki pe pi per ty
Dujem,dujem,dujem,dujem

Ça po don,ça po don ma shum,ma shum
A menon a menon qe don si un
Kejt ça kom kejt ça pata mi bone shkrumb
Ça po don,ça po don,ça po don

Un u kalla prej inatit
U kalla prej inatit
U kalla prej inatit
Qe nuk jena mo bashk
Un u kalla prej inatit
U kalla prej inatit
U kalla prej inatit
Qe nuk jena mo bashk

Ooooo
Ça bon ti pa mu
Ooooo
Ç boj un pa ty
Ooooo
Zemra veq ty te dooooo

Mem pa
Me tjeter ti a kishe dasht me m’vra
Me tjeter as un skisha mujt me tpa
Sa sene per ty i kam bo
Ça do,ça do,ça do

Kejt amore i kisha pre per ty
Dujem,dujem,dujem,dujem
Tash nji got raki pe pi per ty
Dujem,dujem,dujem,dujem

Ku mun me lyp
Ma mir se un
Ku mun me gjet
Ma mir se un
A muj me dit
Kush t don ma shum
Ma shum se un
Ma shum se un

DËRGOI:
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky krijim muzikor ka ardhur në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar bukur me një videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes Entermedia. Ky videoklip u publikua me datë 23 Qershor 2021. Për kompozimin dhe për produksionin audio punoi Çelik Lipa, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200