Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Ti Je Ren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:2x
.........................................................
Qka po bohet ka po shkojn na po bojn eyy
Nuk na dojn se po bojm bisht s'qojm eyy
Na ki ktu na ki atje jaro ruju eyy
Mos i bjer n'sy se veten n'problem e shtini eyy
.........................................................

.........................................................
Kapuni gjuni qaty dikun eyy
M'kshyrin sikur diamanti me ra i thom ok


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 13/04/2010


Bx-A - Ti Je Ren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ren".
3. Video është e këngës "Ti Je Ren", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0