Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Zeqir Shkololli
 • Vendlindja:
 • Pejë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Bx-A është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Zeqir Shkololli apo siq e njohim bX-a, emigroj në Amerikë New York Bronx. në vitin 2002 ku ishte bota ndryshe në jeten e tij Dhe filloj që te meret me shkoll në gjuhen angleze dhe me sukses i pergzoj dy vite me nota të mira dhe prandaj filloj mu shoqnu me një shoqëri problemash kur atëhere e la edhe Shkollen. Në Vitin 2004 Po-Ashtu e Quajtur Grupi A.B.I Egzistenc Që 30 Vite e Ma Shumë Fillun Që Ti Kontrollojn Disa Blloqe Apo e Quajtur Mahalla Ne ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Maska E Zez (2012)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bx-A, Bx A, Zeqir Shkololli

Komente 0