Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cadox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Cadox është një këngëtar i njohur. Suad xhaferi i njohur si (Cadox) prejardhjen e ka prej fshatit Novosell komuna e bujanovcit. Cadox Me Muzik dhe me zhandrrin etij rap hip hop kafilluar karrijeren qysh nga viti 2008 dhe ka aférsisht 30-40 kang mos ma teper sepse disa jan zhdukur nga arkivi po gjinden disa naper web faqe te ndryshme Cadox ka bashkpunime me repera te ndryshem dhe priten ende bashkpunime ma te mira me repera té ndryshem thenja e preferuar si e qdo reperit ésht e nje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

1 🔥Fenomen (2013)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bujaa

Napoleon

Edijan Muhaxheri

Mark Kastriot Marku

Vegim Furra

Patriot Deliu

Dr.Nushi

Herolind Ramabaja

Jokker

Dossi A.K.A Professional's

Tags: Cadox


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet