Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cadox - Po Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


intro:e e ej yeha crowns records je

Ref:Cadox
Un po du me ty
ti po don me mu
pot ni ka po thu
crowns ej kokan ktu

Rep:Cadox
Pom doket vetja si jamaican
kejt po ma bojn ti skoke ta man
hey o man ti koke shum sick
o ice-b veq 1minut prit
rrasna n'beat me kry hiq pa frena
ta kallim venin kur hina mrena
prit pak jom n'treap nalu edhe ngo
hey fejk mos ka bo ti me lshu zoo
fejkerat jasht bichat te dera
na sundojm ktu ka ju nuk ka vlera
ey amatera kapnu bonu bashk
na e Qim na e pim na qetu jena tash
biten ta regja clubin ta kalla
na jemi n'front sa nevoj per prralla
Crowns pa konkurrenc kejt senet n'vi
indrron ngjyrat e ftyres boni kejt sari

Ref:Cadox
Un po du me ty
ti po don me mu
pot ni ka po thu
crowns ej kokan ktu


Ky tekst u dërgua nga Laloqka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Cadox
Publikimi: 23/10/2010


Cadox - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Cadox.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cadox:


Komente 0