Audio

Cadox - A Po Kupton


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2013

2013-07-01T18:28:01

Këngë e albumit:

"Fenomen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Kupton" kënduar nga Cadox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cadox i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cadox:

Më Shumë...