Official Video

Cadox - Gaca Ra Ntok


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2015

2015-05-17T22:35:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gaca Ra Ntok" kënduar nga Cadox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cadox i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cadox:

Më Shumë...