A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Caje Poleshi - Oj Zogo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2010

2010-06-16T12:12:49

oj zogo,oj zogo jelek me vija,oj zogo
A i ke pa shoqet e mia ,a i ke pa,a i ke pa shoqet e mija
I kam pa ,i kam pa moj nen nje hije,tu u bo gati per nusnie

Oj fellanz,oj fellanz,fellanze e malit,oj fellanz
A i ke ba çorapt e djalit ,a i ke ba
a i ke ba çorapt e djalit

I kam ba ,i kam ba e i kam ujdise,lule m'lule i kam qendise
i kam ba............................
....................
hajde nuse hajde nuse dalngadale hajde nuse
................
...............
Ka shum dite ,kam shume dit qe te pres me ardhe
kam shume dit.........
plasi vallja ,plasi vallja ore ore
nusja jone si lule bore
......
.............


Lyrics submited by LidabicaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019