A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cakalli Mc

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Cakalli Mc is a singer. Në Maj 2004, Cakalli Mc merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Realitet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Dinno

Mr. Babushi

Double D

Marin Jancu

Zibo

Snero

El-Metro

Rbs


Tags: Cakalli Mc

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019