Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Cakalli Mc
Nuk ka akoma asnjë votë

Cakalli Mc është këngëtar. Në Maj 2004, Cakalli Mc merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Realitet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet