Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Visar Asllani
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cali është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Visar Asllani. Më datë 1 Shkurt 2015, Cali publikon videoklipin "Eger". Më datë 10 Dhjetor 2015, Cali publikon videoklipin "Ditëlindja". Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dringo

Enis (Last King's)

Dit

Lila

Wolfman

Rexha-G

Specialisti

Mr.Don

B Fresh

Ali (LGR)

Tags: Cali, Visar Asllani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet