A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Cani is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 28 Maj 2007, Cani & Anxhela Peristeri publikojnë videoklipin "Mos Me Harro". Më datë 13 Maj 2013, Cani publikon videoklipin "S'du Me T'pa Me Sy". Në vitin 2015, Cani publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 27 Qershor 2016, Cani publikon videoklipin "Tina". Në vitin 2017, Cani publikon albumin "Kendoj Per Ju". Më datë 27 Tetor 2017, Cani Etemi publikon videoklipin "Hajde O Hajde"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fadil Zeneli

Shkelzen Kelmendi

Vesad Mjeku

Valdrin Durmishi

Toni Ujkaj

Shkelzen Azemi

Sabri Haxholli

Femi Kumanova

Dani Abazi

Remzi Hajrizi


Tags: Cani, Cani Etemi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019