Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cani Lazoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Cani Lazoja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kenget e tij ende sot pas shum viteve jane ne playlistat e dj te klubeve shqiptare si "Tekila party", "Ani mori nuse" etj. Në vitin 2003, Cani publikon albumin "Albanian Party"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentAlbanian Party (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Izi

Prince Double H

G Bani

Xhevdet Jashari

Mola1

F-Kay

Presioni

Rudi

D.M.K.

Tags: Cani Lazoja, Cani, Dj Cani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet